Харківські школярі вибороли три “бронзи” на міжнародній олімпіаді з математики (фото)

Школярі Харкова стали призерами 64-ї Міжнародної математичної олімпіади, яка проходила 2-13 липня у місті Чіба в Японії. Про це повідомляють Харьковские известия.
Як повідомили в Департаменті освіти, у Міжнародній математичній олімпіаді взяли участь представники 112 країн.
Україну представляли шість школярів, у тому числі троє – з Харкова. Усі вони стали призерами, виборовши одну срібну та п’ять бронзових медалей.
Треті місця посіли харків’яни Володимир Чуб (випускник Харківського академічного ліцею №45), Іван Бортновський (випускник Харківського ліцею №161 «Імпульс») та Ксенія Дроздова (випускниця Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Авторська школа Бойка»).

ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





