Харківські спортсмени стали переможцями та призерами Кубка України з фехтування

У Києві відбувся Кубок України з фехтування на рапірах, шпагах та шаблях. Харківські шпажисти здобули 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову нагороди, передає Інфосіті.
Перемогу вони одержали у командних змаганнях. Євгеній Горбачук, Павло Лиманський, Андрій Опанасенко та Богдан Свічкар з команди ШВСМ-Харків успішно дійшли до фіналу, де зустрілися з ЦСК ЗСУ. До складу клубу Збройних сил України увійшли і два харківських фехтувальника Роман Свічкар та Ян Сич.
Перемогу у фіналі з рахунком 45:35 здобула команда ШВСМ-Харків. Ян Сич та Роман Свічкар стали срібними призерами.
Також Ян Сич здобув бронзову медаль в особистій першості. У півфіналі харків’янин поступився досвідченому київському шпажисту Ігорю Рейзліну.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





