Харківські синхроністки у складі збірної вибороли “срібло” Чемпіонату Європи

Збірна України з синхронного плавання виборола срібну медаль у технічній групі на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Змагання проходять у місті Фуншал (Португалія) з 2 по 5 червня 2025 року.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
До складу збірної України увійшли й представниці Харківщини — Олександра Горецька, Єлизавета Лимар та Дар’я Принько, які разом з Марією Гринішиною, Уляною Гринішиною, Алісою Кулик, Дар’єю Мошинською та Анастасією Шмоніною блискуче виступили на континентальній першості.
За свій виступ українки набрали 266.2233 бали, що є їхнім найвищим результатом у цьому сезоні.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У державну власність повернули землі археологічної пам’ятки «Війтенки-1»
- Зеленський у річницю початку Другої світової нагадав про цінність людського життя
- Тиждень під вогнем: У Харкові 9 загиблих та понад 30 постраждалих
- За вихідні у Харкові затримали понад 40 нетверезих водіїв
- Комунальники у Харкові упорядковують двори та зелені зони (фото)

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





