Харківський фехтувальник виборов “бронзу” міжнародного турніру

07.10.2024 15:11   -
Харківський фехтувальник виборов "бронзу" міжнародного турніру

Міжнародний турнір з фехтування на шпагах серії «Satellite FIE» пройшов 5 та 6 жовтня у Швейцарії. У змаганнях взяли участь понад 150 учасників з 28 країн світу, передає Інфосіті.

На змаганнях, харківській спортсмен Андрій Опанасенко виборов бронзову медаль.

В особистих змаганнях серед чоловіків Андрій виграв п’ять з шести поєдинків у групі, а потім успішно дійшов до півфіналу. На цьому етапі суперником вихованця Заслуженої тренерки України Ірини Одокієнко став Гергей Ковач з Угорщини, який переміг Андрія з рахунком 15:10 та в підсумку здобув золоту медаль.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Ще один харківський фехтувальник Роман Свічкар зупинився в кроці від медалі, поступившись у чвертьфіналі швейцарцю Яну Грі, який став срібним призером змагань.