Харківський метрополітен прикрасили гербами (фото)

Герби міста Харкова та України встановили на станції метро “Армійська”. Про це повідомляють Харьковские известия.
Співробітники КП «Харківський метрополітен» демонтували елементи декоративного оздоблення колійних стін у вигляді пʼятикутних зірок на станції «Армійська».
Замість зірок на станції встановили нові декоративні елементи оздоблення у вигляді герба міста Харкова та Державного герба України.
Вказані роботи було виконано у звʼязку з необхідністю дотримання норм законодавства України у межах заходів з декомунізації та дерусифікації обʼєктів метрополітену.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.







ОСТАННІ НОВИНИ
- Терехов: Один тест не повинен перекреслювати 11 років навчання
- У центрі Харкова випускники танцювали вальс (фото)
- Сильні тілом, незламні духом: У Харкові пройшов турнір з українського рукопашу «Хоругва»
- Четвертий командний титул поспіль. Французький барʼєр на шляху до перемоги. Tumbling по-харківськи
- Через спеку на дорогах Харківщини обмежили рух вантажівок

Випуск № 64 (1135) від 06.06.2026





