Харківський метрополітен прикрасили гербами (фото)

Герби міста Харкова та України встановили на станції метро “Армійська”. Про це повідомляють Харьковские известия.
Співробітники КП «Харківський метрополітен» демонтували елементи декоративного оздоблення колійних стін у вигляді пʼятикутних зірок на станції «Армійська».
Замість зірок на станції встановили нові декоративні елементи оздоблення у вигляді герба міста Харкова та Державного герба України.
Вказані роботи було виконано у звʼязку з необхідністю дотримання норм законодавства України у межах заходів з декомунізації та дерусифікації обʼєктів метрополітену.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.







ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові триває сезон фонтанів (фото)
- На вулиці Миру в Харкові тимчасово заборонений рух транспорту
- Харків’янкою, яка жебракує біля метро з собаками, зацікавилася поліція
- Захисникам Харківщини передали засоби протиповітряної оборони
- У Харкові відкрили меморіальну дошку захиснику Віталію Спиці (фото)

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





