Харківський важкоатлет Євген Янцевич став тричі срібним медалістом чемпіонату Європи

24.10.2022 12:06   -
Спорт Харків: Важкоатлет Євген Янцевич став тричі срібним медалістом ЧЄ

Харківський важкоатлет Євген Янцевич став тричі срібним медалістом чемпіонату Європи з важкої атлетики серед спортсменів до 23-х років, який триває в Дурресі (Албанія). Про це повідомляють Харьковские известия.

У ваговій категорії до 102 кг Євген Янцевич тричі підіймався на другу сходинку п’єдестала пошани. “Срібло” спортсмен виборов в ривку, в поштовху та сумі двоборства.

Окрім того, на цих змаганнях ще один харків’янин Олег Ніколаєнко у ваговій категорії 96 кг здобув срібло в ривку серед юніорів до 20 років.

Нагадаємо, раніше медалі континентальноі першості 2022 року завоювали наші дівчата – Каміла Конотоп, Марія Гангур, Аліна Захарченко та Світлана Самуляк.