Харкову підтвердили рейтинг інвестиційної привабливості

20.11.2023 15:11   -
Харкову підтвердили рейтинг інвестиційної привабливості

Національне рейтингове агентство «ІВІ-Rating» підтвердило кредитний рейтинг міста Харкова на рівні «uaВВВ-» з прогнозом «у розвитку» та збереженням у контрольному списку (CreditWatch), а також рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invА».

Як повідомляє Інфосіті з посиланням на Департамент економіки та комунального майна, такі рівні рейтингів відображають високу інвестиційну привабливість та достатню спроможність муніципалітету розраховуватися за своїми зобов’язаннями. На думку рейтингового агентства «IBI-Rating», Харків має потужний промисловий комплекс, що характеризується значною питомою вагою високотехнологічних та інноваційних підприємств, продукція яких реалізується, в тому числі, на експорт.

Крім того, зазначено, що місцева влада проводить активну роботу в напрямку підтримки підприємництва, створення позитивного іміджу міста та реалізації інвестиційних проєктів, спрямованих на його розвиток. А боргова політика Харківської міської ради визначається потребою в залученні додаткового фінансування для реалізації проєктів з відновлення міської інфраструктури.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У департаменті нагадали, що з метою підвищення інвестиційної привабливості громади Харків співпрацює з міжнародними рейтинговими агентствами. На сьогоднішній день міжнародні кредитні рейтинги міста знаходяться на наступному рівні: «Moody’s Investors Service Inc» – довгостроковий рейтинг емітентa за міжнародною шкалою в іноземній та національній валюті «Caa3», прогноз – негативний, базова оцінка кредитоспроможності – на рівні «саа3»; «Fitch Ratings Ltd» – довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) в іноземній та національній валюті – на рівні «СС», довгострокові IDR у національній валюті – «CCC-».

ОСТАННІ НОВИНИ