Холодногірський та Новобаварський райони відсвяткували День соцпрацівника (фото)

Міський голова Ігор Терехов привітав соціальних працівників Холодногірського та Новобаварського районів з прийдешнім професійним святом, передає Інфосіті.
З нагоди Дня працівника соціальної сфери для фахівців галузі відбулися святковий концерт і церемонія нагородження кращих співробітників.
Ігор Терехов подякував соцпрацівникам за відданість своїй справі, людяність і щоденну турботу про тих, хто потребує підтримки. За його словами, навіть у складних умовах війни вони продовжують допомагати людям, які опинилися у скруті, демонструючи силу духу і професіоналізм.
«Ви даруєте людям надію, і я дуже вдячний вам за це. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, щастя й довгоочікуваного справедливого миру!» – зазначив мер.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





