
Міський голова Ігор Терехов привітав соціальних працівників Холодногірського та Новобаварського районів з прийдешнім професійним святом, передає Інфосіті.
З нагоди Дня працівника соціальної сфери для фахівців галузі відбулися святковий концерт і церемонія нагородження кращих співробітників.
Ігор Терехов подякував соцпрацівникам за відданість своїй справі, людяність і щоденну турботу про тих, хто потребує підтримки. За його словами, навіть у складних умовах війни вони продовжують допомагати людям, які опинилися у скруті, демонструючи силу духу і професіоналізм.
«Ви даруєте людям надію, і я дуже вдячний вам за це. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, щастя й довгоочікуваного справедливого миру!» – зазначив мер.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад
- За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів
- Мер Харкова підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
- За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв
- Харків’ян запрошують на концерт до Дня Конституції
