Комунальники Харкова активно наводять лад на вулицях міста

КП «Харківблагоустрій» активно проводить весняні роботи з впорядкування прибудинкових територій у рамках щорічної акції «Зелена весна». Про це повідомляє Інфосіті.
Протягом березня працівники підприємства виконали санітарне прибирання понад 1 тис. га територій дворів та зелених зон.

Окрему увагу приділили оновленню елементів благоустрою – пофарбовано понад 5 тис. одиниць, зокрема лави, урни, борти клумб тощо.

Крім того, в місті висадили понад 30 молодих дерев та більше 80 кущів. Також тривають роботи з підготовки до оформлення клумб.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харківській області зловмисник викрав із сейфа майже 600 тисяч гривень (фото)
- За хорошу боротьбу і нагороди достойні. Німецький пʼєдестал для харківʼянина. Шоста перемога лідера
- На Харківщині викрили шахрая, який привласнив телефон знайомого
- Споживачі “Харківобленерго” встановили новий рекорд із передачі показань
- Харків’янка Варвара Семеній відзначає 100-річний ювілей (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





