Комунальники Харкова просять водіїв не паркуватися біля сміттєвих баків

09.11.2023 17:30   -
Комунальники Харкова просять водіїв не паркуватися біля сміттєвих баків

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» розробляє нові форми взаємодії з водіями, які порушують правила паркування та ускладнюють проїзд спецтранспорту. Про це повідомляє Інфосіті.

За останні півроку завдяки профілактичній роботі підприємства та допомоги активістів у Харкові зменшилася кількість випадків неправильного паркування автомобілів біля контейнерів для збирання побутових відходів.

Проте останнім часом через повернення до Харкова його мешканців стала актуальною інша проблема – паркування великої кількості автомобілів у дворах, на внутрішньоквартальних дорогах, що заважає проїзду спецтранспорту КВПВ. Зокрема, комунальникам складно проїхати вузькими дорогами у дворах будинків на вул. Гвардійців-Широнінців, 65, 127, вул. Героїв Праці, №52-58, вул. Качанівській, 17 та ін.

Тому підприємство розглядає можливість розміщення роз’яснювальних інформаційних знаків. У доброзичливій формі ми попросимо водіїв ставитися до паркування відповідальніше, щоб не заважати проїзду спецтранспорту, – розповів директор КП Олексій Артикуленко.