Комунальники Харкова вивезли понад 32,8 тис. куб. м відходів за тиждень

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» з 11 по 18 березня вивезло з міста 32,8 тис. куб. м побутових відходів. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Так, було вивезено 24,5 тис. куб. м ТПВ та 8,3 тис. куб. м великогабаритних відходів.
Крім того, в рамках акції «Зелена весна» працівники підприємства пофарбували 15 одиниць спецтранспорту, близько 1,2 тис. урн та 166 контейнерів для збирання сміття.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”
- Підприємця підозрюють у «копіпасті» проєкту укриття на Харківщині
- Наслідки ворожого удару по Харкову 25 червня (фото)
- Комунальники ремонтують дорогу у центрі Харкова (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





