
За попередні три доби бригади КП «Шляхрембуд» вивезли близько 120 куб. м змету та ТПВ. Про це повідомляє Інфосіті.
Крім того, фахівці відновили асфальтобетонне покриття в місцях розриття інженерними службами на вулицях Кривоконівській, Старошишківській, Лісопарковій, у пров. Золотому та ін. Вони також продовжили наносити дорожню розмітку.
Сьогодні, 8 липня, на дорогах працюють 166 робітників та 164 одиниці спецтехніки підприємства.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житель Харківщини виготовляв печиво з психотропами та збував товар через пошту
- Ігор Терехов обговорив з міжнародними партнерами підтримку енергетики та водопостачання Харкова
- Харків залучає Швецію до посилення критичної інфраструктури
- Конференція з відновлення України у Гданську вже дала суттєві результати
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА