Комунальники оперативно відновили водопостачання у Новобаварському районі

01.07.2024 16:50   -
Комунальники оперативно відновили водопостачання у Новобаварському районі

У поточному році бригадами аварійно-відновлювальних робіт Новобаварського району КП «Харківводоканал» ліквідовано 238 аварій на трубопроводах холодного водопостачання. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Капітально відремонтовано 284 оглядові колодязі із заміною запірно-регулюючої арматури та приведено до ладу 121 водорозбірна колонка.

Як повідомив сьогодні, 1 липня, начальник районної служби водопровідних мереж Євген Сальков, за минулі вихідні ремонтниками усунено пошкодження на вулицях Бульварній, Гостинній, Пермській та Грушевському.

Напередодні доволі складна аварійна ситуація трапилась на водопровідній магістралі діаметром 200 мм на вулиці Бульварній. Справа в тому, що цей трубопровід забезпечує водою багатьох мешканців приватного сектора, а тому знайшли можливість провести ремонт оперативно та без відключення водопостачання. Ремонтники під керівництвом майстра Романа Зеляка успішно впоралися із завданням, після чого приступили до благоустрою території, – поінформував Євген Сальков.

Підбиваючи підсумки першого півріччя, керівник підрозділу також повідомив, що в районі загалом оновлено 950 метрів водоводів, а також проведено заміну 84 пожежних гідрантів, а 40 засобів пожежогасіння відремонтовано.

Ми працюємо для вас, шановні харків’яни. Завдяки вашим своєчасним платежам за послуги, ми забезпечуємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі кошти спрямовані виключно на виробничі потреби, які значно зросли, – наголошують у КП «Харківводоканал».

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.