Комунальники усунули 21 аварію на водоводах Харкова

11.12.2022 13:20   -
Новини Харкова: комунальники усунули 21 аварію на водоводах

10 грудня бригадами аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» було оперативно ліквідовано 21 пошкодження на ділянках водоводів та упорядковано 13 оглядових колодязів. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на КП «Харківводоканал».

Як повідомили на підприємстві, всі служби та підрозділи працюють стабільно та злагоджено, тим самим забезпечуючи харків’ян якісними послугами водопостачання та водовідведення. Комплексні заходи на об’єктах водопровідного та каналізаційного господарств міста виконують висококваліфіковані майстри. Вони мають у своєму розпорядженні все необхідне для проведення оперативних та поточних ремонтних та профілактичних робіт.

Читайте також: експерти перевірили рівень радіації у Харкові та області.

Зокрема сьогодні, 11 грудня, бригадами Комплексу «Харківводопостачання» заплановано проведення ремонтних робіт на 19 ділянках трубопроводів холодного водопостачання.

У свою чергу спеціалістами лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю щодня проводяться дослідження якості води. Вони підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення. Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, як отримати безоплатно дрова від держави (відео).