Комунальники висаджують квіти на харківських кладовищах (фото)

Працівники КП «Ритуал» почали висаджувати квіти на меморіалах та алеях харківських кладовищ. Про це повідомляють Харьковские известия.
Петунія, сальвія, алісум та інші сезонні квіти вже прикрашають квітники поблизу меморіалу, що на території міського кладовища №3.
Також комунальники висадили саджанці троянд на алеях міського кладовища №18.


Комунальники також продовжують косити траву, облаштовувати газони, вирубувати поросль та сухостій, вивозити сміття з території кладовищ.

Нагадаємо, що через високу мінну небезпеку закритими для відвідування та виконання робіт з благоустрою залишаються
- міське кладовище №17 (вул. Курочкіна Гора),
- міське кладовище №15 (вул. Володі Дубиніна),
- міське кладовище №16 ( вул. 7 Сьомої Гвардійської Армії).
Інформацію щодо ритуальних послуг можна отримати в диспетчерській службі за номером тел.: 16-40 або на офіційних сторінках КП «Ритуал» у соціальних мережах.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Наслідки ворожого удару по Харкову 25 червня (фото)
- Комунальники ремонтують дорогу у центрі Харкова (фото)
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад
- За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





