
У Харківській області станом на 1 лютого 2023 року зареєстровано 20 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляють Харьковские известия.
Діагноз COVID-19 підтверджений у мешканців трьох районів області:
- Харківський район – 14 хворих (12 – у м. Харків),
- Лозівський – 2 хворих,
- Чугуївський – 4 хворих.
Всього по області за весь період спостереження зареєстровано 316 357 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 308 917 хворих одужали, 7302 (+3 за добу) – померли.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.