Легендарний гурт Green Grey виступить у Харкові з розривною україномовною програмою

23.11.2023 09:56   -
Green Grey виступить у Харкові з україномовною програмою

10 грудня у Харкові відбудеться виступ легендарних Green Grey, які вирушають в тур Україною під назвою “Як ти, друже?”. Про це повідомляє Iнфосiтi.

На концерті гурт представить як знайомі всім хіти, так і повністю нові пісні. Саме на цих концертах фани вперше наживо почують “Емігрант”, “Мазафака”, “Той день” і багато інших улюблених пісень українською та прем’єру нової пісні “Друже”. Це прониклива пісня про наше сьогодення, про силу й волю наших людей, про наших героїв і про вічну памʼять.

Музиканти розповіли про свою позицію і чому вони вирішили повністю переформатувати свої знамениті пісні, і не залишати в тому вигляді, в якому вони стали відомими.

“24 лютого змінилося все у всіх. Ми багато чого переглянули зі своїх стійких позицій. За цей час у нас сформувалось безкомпромісне розуміння того, що співати російською зараз – це просто недоречно, – коротко пояснив свою позицію Дизель. “Хочу прояснити. Це не пов’язано з утисками. Ми – лібертаріанці, ми живемо у вільній країні і кайфуємо від цього. Але під час війни з росією я не розумію, як можна стояти на сцені і співати російською – ні під час концертів в Україні, ні під час гастролей наших артистів за кордоном”.

Мурік доповнює: “На початку війни ми з командою взагалі ставили під сумнів, що будемо давати концерти і зможемо співати у найближчому майбутньому, не знали, що далі буде з гуртом. Але потім я вирішив спробувати адаптувати українською одну нашу пісню. Вийшло непогано. Потім – другу, третю. Важливо: я не займаюсь перекладами. Я – не перекладач, я – автор. Деякі вважають, що я навіть поет. Можливо тому, несподівано для нас самих, Green Grey зазвучав абсолютно по-новому. І для нас це дуже важливо. Саме так ми висловлюємо свою позицію. Це – наш маніфест”.

Музиканти запрошують всіх – Львів, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Харків – прийти і затестити Green Gray українською! А ще – допомогти нашим військовим.

Тур “Як ти, друже?”, зокрема, пройде в підтримку бійця ССО Станіслава Зорія, який втратив ногу обороняючи місто Бахмут та залишився єдиним, хто вижив зі своєї групи. Стасу 22 роки, він Чемпіон світу з кікбоксингу, який з повномасштабним вторгненням вирішив обороняти Батьківщину. Військовий був одним з тих, хто звільняв Ізюм та мужньо захищав Україну від ворога.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ