
Харківський міський голова Ігор Терехов отримав нагороду від міністра оборони України Олексія Резнікова. Про це повідомляють Харьковские известия.
Ігор Терехов був нагороджений відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «Золотий тризуб».
Медаль мер Харкова отримав за надання всебічної допомоги під час збройної агресії російської федерації проти України, співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадянську позицію.
ОСТАННІ НОВИНИ
- За тиждень підприємці отримали понад 4 млрд грн доступних кредитів
- На Харківщині під обстрілами евакуювали чотирьох людей (фото)
- У найближчу годину в Харкові очікується гроза
- На Харківщині депутат привласнив комунальне обладнання
- Через обстріли на Харківщині загинули 6 людей, 90 постраждали (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.