
Харківський міський голова Ігор Терехов привітав бійців теробороні із професійним святом. Про це повідомляють Iнфосiтi.
С первого ракетного удара по мирному Харькову вы встали на защиту нашего государства. Вы взяли в руки оружие, дав понять, что харьковчане никогда не будут встречать россиян цветами и всегда будут бороться за свою свободу.
В значительной степени именно благодаря вам все планы оккупанов по захвату Харькова были сорваны, и сейчас над городом развевается сине-желтый флаг.
С праздником, наши отважные и смелые бойцы территориальной обороны! Спасибо за ваше мужество, несокрушимый дух и волю к победе! Спасибо за защиту города-героя Харькова!.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)