
Сьогодні, 14 квітня, Харківська міська багатопрофільна лікарня №18 відзначила свій 60-річний ювілей. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Міський голова Ігор Терехов привітав медиків та вручив кращим працівникам відзнаки – почесні грамоти міської ради, виконкому міськради, Подяки міського голови та цінні подарунки.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Ігор Терехов наголосив на важливості підтримки медиків у цей складний час.
«Дякую, що залишаєтеся в Харкові та продовжуєте працювати, незважаючи на складні обставини сьогодення! Ви робите майже неможливе, аби зберегти здоров’я людей, які опинилися в скруті через постійні обстріли, повітряні тривоги і не тільки. Попереду у нас багато роботи з відбудови і відновлення медичної галузі, але я впевнений, що разом ми з усім впораємося», – сказав Ігор Терехов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали