Мер Харкова привітав з 80-річчям музичний ліцей (фото)

Сьогодні, 23 листопада, міський голова Ігор Терехов вручив відзнаки співробітникам Харківського державного музичного ліцею. Про це повідомляє Інфосіті.
Урочистості відбулися з нагоди 80-ї річниці з дня заснування ліцею.
«Я вражений вашим закладом і вашими талановитими дітьми. І вірю, що вже найближчим часом масові культурні заходи знову повернуться до Харкова. Дякую за вашу роботу і вітаю з ювілеєм!» – зазначив Ігор Терехов.
Кращі працівники ліцею були нагороджені Подяками міського голови.






ОСТАННІ НОВИНИ
- Листя жовтіє влітку: у Харкові досліджують загибель дерев
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





