Мер Харкова взяв участь у вечері іфтар (фото)

24 березня міський голова Ігор Терехов зустрівся з мусульманською громадою Харкова під час вечері іфтар. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Мер подякував присутнім за внесок у відбудову та розвиток міста. Він наголосив, що спільними зусиллями воно стане справжнім європейським мегаполісом.
«Я вдячний за вашу допомогу – як у питанні підтримки наших громадян, так і в питаннях, пов’язаних з війною. Ми збираємося так уже третій рік поспіль, але наша дружба лише міцніє. Віримо, що незабаром зберемося і в мирний час. У нас великі плани: відбудова міста, повернення людей, створення комфортних умов для всіх, зокрема й для наших захисників», – зазначив Ігор Терехов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Іфтар – це вечірня трапеза мусульман під час священного місяця Рамадан.





ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





