
Країна-агресор рф може завдати руйнувань місту Харкову, але ніколи не зможе його захопити. Про це повiдомляє Iнфосiтi з посиланням на інтерв’ю Харківського міського голови Ігоря Терехова.
Мер розповів, що, порівняно з 2022 роком, ворог почав використовувати різноманітніший арсенал зброї, яку частково поставляють з Ірану, Північної Кореї та Китаю.
«Росіяни спеціально рівняють з землею житлові квартали. Їхня мета – тероризувати людей, змусити їх залишити Харків, а потім зруйнувати його. Нам потрібно докласти всіх зусиль, щоб ворог не зробив з Харкова друге місто Алеппо, яке зазнало сильних бомбардувань з боку російських і сирійських урядових військ», – підкреслив мер.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Ігор Терехов зазначив, що планів окупантів ніхто не знає напевно. Попри це, міський голова наголосив: українці боротимуться, доки не повернуть всі землі в межах міжнародно визнаних кордонів країни включно з Кримом. Для цього, зокрема, необхідна допомога міжнародних партнерів, постачання озброєнь, особливо систем протиповітряної оборони.
«Для України черговий заморожений конфлікт не є вирішенням ситуації. Не ми почали війну. Весь наш народ хоче справедливого миру», – підкреслив очільник міста.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У гуртожитку харківського університету незаконно працювали піцерія та їдальня
- У Дергачах на Харківщині впала та не розірвалася ФАБ-500 (фото)
- У будинках на Північній Салтівці тимчасово відключать газ
- У червні Центральний парк зустрічає гостей розкішними трояндами (фото)
- Вночі у Харкові лунали вибухи: що відомо