Міська влада працює над створенням умов для повернення харків’ян

Про це міський голова Ігор Терехов заявив в інтерв’ю інтернет-виданню «TSN.ua». За його словами, одним із головних факторів є безпека та розвиток економіки, передає Iнфосiтi.
«Скільки б я не стимулював людей повернутися, якщо вони відчуватимуть небезпеку, то не приїдуть. Але потрібно робити все, щоб вони бачили, що місто не стагнує, а розвивається, попри все», – зазначив мер.
Він наголосив, що важливу роль у відновленні Харкова відіграють міжнародні інвестори, з якими тривають перемовини. Попередньо, для відбудови міста потрібно близько 10 млрд євро, і залучення інвестицій стане визначальним фактором у цьому процесі. За його словами, багато міжнародних партнерів відкриті до співпраці з Харковом, але чекають припинення бойових дій.
«Після війни Харків буде центром ІТ-технологій, студентським містом, осередком енергетичного машинобудування та аерокосмічної галузі. Головне – набрати необхідний темп», – підкреслив Ігор Терехов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харківській області зловмисник викрав із сейфа майже 600 тисяч гривень (фото)
- За хорошу боротьбу і нагороди достойні. Німецький пʼєдестал для харківʼянина. Шоста перемога лідера
- На Харківщині викрили шахрая, який привласнив телефон знайомого
- Споживачі “Харківобленерго” встановили новий рекорд із передачі показань
- Харків’янка Варвара Семеній відзначає 100-річний ювілей (фото)

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





