Музей природи Каразінського університету знову відкритий для відвідувачів

Після тривалої перерви музей природи Каразінського університету знову відкритий для відвідувачів. Про це інформує Інфосіті.
Тут вас чекає унікальна подорож крізь мільйони років історії Землі, зустрічі з вимерлими тваринами, пізнання дивовижного світу рослин, комах і мінералів — усе це в оновленому просторі музею.
Музей можна відвідати з 10:00 до 15:00 з вівторка по суботу.
Щодо вартості та оформлення заявок на екскурсію звертайтеся за телефоном: 097-111-24-71, з 10:00 до 16:00.
Також дивись на YouTube ексклюзивне відео з оновленого музею природи Каразінського університету!
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У День Конституції України молодь перевірила знання Основного Закону
- На Харківщині зловмисник незаконно користувався чужим транспортом
- 30 років Конституції України: у Харкові вшанували захисників держави
- Радіаційний фон у Харкові 28.06.2026
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





