Ми дуже ретельно готуємося до опалювального сезону — мер Харкова

У рамках підготовки до нового опалювального сезону в місті Харкові вже переклали близько 120 км трубопроводів. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на Харківського міського голову Ігоря Терехова.
За словами мера Харкова, у місті планується перекласти 220 км магістральних трубопроводів, побудувати 14 локальних котелень у районах та п’ять міні-ТЕЦ.
«Готуємо котельні, перевіряємо внутрішньобудинкові мережі. Дуже складним був минулий опалювальний сезон, вісім разів у Харкові перезапускали систему опалення, тому ми дуже ретельно готуємося до наступного. Залучаємо кошти не лише місцевого бюджету, а й міжнародних фінансових установ. Підготовку почали одразу після завершення минулого сезону. Готовність на сьогодні – 62%», – зазначив міський голова.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





