Минулого тижня через обстріли на Харківщині загинули двоє людей

Протягом тижня ворог обстріляв щонайменше 33 населені пункти Харківської області. Про це інформує Iнфосiтi.
За словами начальника ХОВА Олега Синєгубова, внаслідок російських обстрілів постраждали 18 людей. На жаль, двоє людей загинули.
Ворог застосовував по Харківщині різні види озброєння:
- 1 КАБ;
- 13 БпЛА типу «Герань-2»;
- 2 БпЛА типу «Ланцет»;
- 15 БпЛА типу «Молнія»;
- 17 fpv-дронів;
- 9 БпЛА (тип встановлюється).
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Окупанти завдали значних руйнувань по цивільній інфраструктурі Куп’янського району: пошкоджено щонайменше один багатоквартирний і 5 приватних будинків, адмінбудівлю, цивільне підприємство, 2 школи, магазин, клуб, пам’ятник, автомобіль екстреної медичної допомоги, 3 цивільні автомобілі.
Також зафіксовано суттєві пошкодження в Ізюмському районі: 26 приватних будинків, господарчі споруди, електромережі, склад агрофірми.
Крім того, за тиждень підрозділи ДСНС загасили 21 пожежу, спричинену ворожими обстрілами у Богодухівському, Ізюмському, Куп’янському, Харківському та Чугуївському районах.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
- За тиждень у Харкові народилася 61 дитина
- У Харкові комунальники упорядковують зони відпочинку (фото)
- Поліція Харківщини викрила зловмисника на незаконній порубці дерев
- Посол Японії в Україні Масаші Накагоме оцінив стійкість Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





