
Департамент з благоустрою, відбудови та реконструкції підбив підсумки роботи в 2025 році. Про це інформує Інфосіті.
Як зазначається, станом на кінець 2025 року в Харкові було відновлено або перебувало на завершальному етапі капремонту понад 160 житлових багатоповерхівок. Також реалізовувалися проєкти модернізації: облаштування пандусів, заміна ліфтового обладнання, оновлення інженерних мереж. Окрему увагу було приділено термомодернізації.
Крім того, торік було завершене будівництво п’яти підземних протирадіаційних укриттів у закладах загальної середньої освіти, ще два об’єкти перебувають у процесі будівництва. Також виконано капремонт укриттів у двох закладах освіти та двох закладах охорони здоров’я.
У 2026 році департамент продовжить реалізацію поточних проєктів з відновлення житлових будинків, пошкоджених ворожими обстрілами, а також зосередиться на впровадженні нових ініціатив. Серед основних – будівництво підземного дитсадка.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”