На Харківщині триває місячник добровільної здачі зброї. У Балаклійському районі громадяни здали 5 одиниць зброї. ФОТО

03.10.2019 17:22   -
Автор:
29-річний мешканець села Асіївка здав до поліції раніше незареєстровану мисливську гладкоствольну рушницю. Зброя йому дісталась від померлого родича. Тепер він має намір офіційно зареєструвати зброю, щоб у подальшому використовувати на полюванні.
33-річний мешканець районного центру добровільно здав ствол від гвинтівки СВТ калібром 7,62 мм, армійський штик-ніж та ствол від карабіну «Mauzer» калібру 7,92 мм для знищення. Чоловік повідомив, що знайшов зброю на міському звалищі.
А 46-річний мешканець селища Савинці приніс до поліції газовий пістолет «Walther mod PP» у несправному стані для подальшого його знищення.
У поліції нагадали, що незаконне володіння та зберігання зброї тягне за собою кримінальну відповідальність за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Особи, які добровільно здали незареєстровану зброю, боєприпаси та вибухові матеріали звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. Також зброя може бути зареєстрована на громадян у встановленому законом порядку.