На Харківщині закрили понад 120 гральних закладів. ФОТО. ВІДЕО

26.12.2019 12:06   -
Автор:
З 20 грудня органами прокуратури на території області відпрацьовано понад 300 гральних закладів. У ході відпрацювання виявлено декілька казино. Під час обшуків виявлено та вилучено рулетки, покерні столи, спеціальні ігрові столи, комп’ютерну техніку, за допомогою якої надавались послуги для азартних ігор.
У цілому, за результатами проведених на території області оглядів та обшуків, остаточно припинено діяльність понад 120 таких закладів. Кількість вилученого грального обладнання складає понад 1500 одиниць.
Наразі фактично припинена діяльність гральних закладів на території м. Харкова та Харківської області. Зареєстровано 85 кримінальних проваджень за ч.1 ст. 203-2 ККУ (зайняття гральним бізнесом).
Довідково. Протягом 2019 року правоохоронними органами області розпочато 19 кримінальних проваджень вказаної категорії. Під час їх розслідування припинено незаконну діяльність 10 гральних закладів з вилученням грального обладнання. Також у поточному році до суду було направлено 5 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях вказаної категорії.