
За добу у Харківській області відновлено газопостачання для 1,2 тис. домогосподарств, які залишилися без газу внаслідок обстрілу газорозподільних станцій (ГРС). Про це повідомляє Інфосіті.
За даними Міненерго, залишаються без газопостачання майже 800 домогосподарств. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Нагадаємо, вночі 11 жовтня росіяни влучили БПЛА по приватним житловим будинкам в Індустріальному районі Харкова. Також одне із влучань було по ГРС в районі села Солоницівка Харківського району. Після дронової атаки в області без газопостачання залишилися 13 500 домогосподарств.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода у Харкові на сьогодні, 22 червня
- У Харкові пройшли випускні вечори (фоторепортаж)
- У Харкові відкрилася виставка «Камуфляж — новий рожевий» (фото)
- У Харкові оперативники затримали чоловіка за зухвалий напад на людей
- Поліцейські Берестинщини оперативно розшукали зниклу неповнолітню
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.