
На Харківщині бригада екстреної медичної допомоги врятувала 86-річну жінку. Про це повідомляє Інфосіті.
Через гостре порушення мозкового кровообігу у пенсіонерки сталася клінічна смерть. Завдяки високопрофесійним діям бригади серцево-легеневу діяльність пацієнтки було успішно відновлено.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Успішну реанімацію провела бригада ЕМД №507 у складі: парамедика Сіліченко Яни та екстреного медичного техніка Черкашина Олександра.
Хвору оперативно шпиталізували до лікувального закладу.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові обговорили розширення метрошкіл за підтримки ЮНІСЕФ
- Мешканку Вовчанська підозрюють у колабораціонізмі
- Під урожай 2026 року на Харківщині засіяли 1,4 млн га
- День скейтбордингу в Харкові: як живе вулична культура прифронтового міста
- Ветеранів та ветеранок запрошують на стажування до Верховної Ради