На Харківщині намолотили понад 9 тисяч тонн зерна нового врожаю

Впродовж тижня аграрії Харківської області зібрали ранні зернові та зернобобові на площі більш ніж 2000 гектарів та намолотили понад 9 тисяч тонн зерна нового врожаю. Про це повідомляють Харьковские известия.
Першими до збору врожаю долучилися аграрії Красноградщини та Лозівщини. В інших районах області фермери готуються до польових робіт.
Цьогоріч аграрії регіону розпочали збір врожаю вчасно. Найбільше фермери зібрали озимої пшениці – 8,3 тисячі тонн та гороху – понад 700 тонн.
«У порівнянні з минулим роком відмічається позитивна динаміка щодо збільшення посівних площ ярого ячменю, гороху, кукурудзи на зерно, проса, гречки та вівса», – зазначив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





