На Харківщині поліцейські виявили дітей, які мешкали у неналежних умовах

Під час обстеження родини було зафіксовано, що в будинку, де мешкають діти, антисанітарні умови: брудно, неприємний запах та відсутнє нормальне харчування. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
17 грудня співробітники ювенальної превенції Ізюмського районного управління поліції та поліцейський офіцер громади, спільно зі спеціалістами служби у справах дітей Балаклійської міської ради та центру соціальних служб, а також лікарем-педіатром виявили порушення прав дітей та прийняли рішення про негайне вилучення малолітніх.
Через те, що подальше перебування дітей у родині створює загрозу їхньому психологічному та фізичному стану, двох хлопчиків 13, 5 років та двох дівчат 11, 8 років направили до лікарні для обстеження.
Вирішується питання про складання щодо матері адміністративного протоколу за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Раніше жінка вже притягувалася до відповідальності за неналежне виховання дітей.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Поліція Харківщини викрила зловмисника на незаконній порубці дерев
- Посол Японії в Україні Масаші Накагоме оцінив стійкість Харкова
- Олег Синєгубов зустрівся з захисниками на Ізюмському напрямку
- Обстріли Харківщини: загиблі, постраждалі. ХОВА на 27.06.2026
- На Харківщині рятувальники ліквідували 10 пожеж, спричинених ворожими обстрілами – 27.06.2026
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





