На Харківщині розпочався опалювальний сезон

Відповідне розпорядження 28 жовтня підписав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Станом на сьогодні, 29 жовтня, 17 населених пунктів Харківської області розпочали подачу тепла. Зокрема, близько 30 багатоквартирних будинків у різних громадах уже мають опалення.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
За словами Синєгубова, в області працюють 66 котелень, які забезпечують теплом понад 130 закладів соціальної сфери.
Процес триває. Технічних перешкод для початку опалювального сезону в громадах області наразі немає.
Раніше ми повідомляли про те, що в Україні стартував опалювальний сезон.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Українцям нагадують про правила мінної безпеки
- Підприємців Харківщини запрошують на онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»
- У Харкові під час ремонту клініки НАМН розтратили понад 4 млн грн (фото)
- Ветерани війни, які втратили зір, можуть отримати грошову допомогу
- Держпродспоживслужба попереджає про небезпеку сарани

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





