На Харківщині відбудують 48 багатоквартирних будинків

04.11.2023 14:00   -
Новини Харкова: на Харківщині відбудують 48 багатоквартирних будинків

Про це під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі розповів заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Загалом цьогоріч у регіоні тривають роботи з відновлення 62 об’єктів, пошкоджених внаслідок дій російських окупантів. На їх ремонт виділено 1 мільярд 162 мільйони гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

У пріоритеті – відновлення житлового фонду, об’єктів соціальної та критичної інфраструктури. Ще один об’єкт фінансувався виключно за кошти місцевого бюджету – це будинок у Чугуєві, відновлення якого закінчили наприкінці серпня, – зазначив Євген Іванов.

Серед об’єктів житлового фонду відновлюють 48 багатоквартирних будинків. Зокрема, вже закінчили роботи у соціальному гуртожитку в Золочеві, будинку в Старому Салтові та 2 будинках у місті Дергачі. На завершальній стадії перебуває 12 об’єктів: 2 будинки в Лозовій, 2 – в Старому Салтові, по 1 – в Чугуєві та Новій Гусарівці, 6 – у Дергачах.

Упродовж листопада буде завершено 9 будинків у Дергачах, 14 об’єктів у Старому Салтові та 1 – в Балаклії. Розпочаті роботи із відновлення 3 будинків у Руській Лозовій та 3 – в Ізюмі. Також 2 об’єкти є перехідними на наступний рік – це багатоквартирні будинки в Докучаєвському та Рогані, – пояснив Євген Іванов.

На Харківщині зараз відновлюють 8 закладів охорони здоров’я коштом фонду ліквідації наслідків збройної агресії: обласну дитячу лікарню, Центр первинної медико-санітарної допомоги в місті Дергачі, а також 6 амбулаторій – у селищі Старий Салтів, селах Лісне, Малі Феськи, Черкаська Лозова. Роботи повністю завершені в селах Руська Лозова та Великі Проходи. За кошти обласного бюджету проводиться ремонт в обласній травматологічній лікарні.

Тривають роботи з відновлення адміністративних будівель у місті Ізюм та селі Руська Лозова. За планом завершити ремонт об’єктів мають у жовтні-листопаді наступного року, – додав Євген Іванов.

Тривають роботи з відновлення 3 закладів освіти – в Старому Салтові, Мерефі та Люботині. Ще на одному об’єкті – в Чугуєві – триває процедура отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ