На Харківщині відновлюють зруйнований окупантами міст (фото)

Ремонтні роботи розпочато на одному з мостів у Балаклійській громаді на Харківщині, передає Iнфосiтi.
“Цей міст був зруйнований ще у 2022 році, коли окупанти відступали з захоплених територій Ізюмського району. Руйнування виявилися доволі значними, тож для забезпечення проїзду тут було зведено тимчасову переправу. Зараз же розпочато відновлення мосту. Нова споруда буде розрахована на сучасні навантаження”, – ідеться в повідомленні Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.
Роботи розпочали щойно дозволили погодні умови. Наразі підрядники розпочали демонтаж та вивезення зруйнованих конструкцій.



В подальшому заплановано влаштування: нових фундаментів; нових опор; прогонової будови; мостового полотна з двошаровим асфальтобетонним покриттям; тротуарів та сучасних засобів огородження; освітлення мосту.
Роботи планують завершити до кінця року.
Нагадаємо, унаслідок бойових дій у Харківській області було зруйновано 27 мостів та шляхопроводів. На всіх об’єктах зараз вже влаштовані тимчасові переправи та об’їзди.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У гуртожитку харківського університету незаконно працювали піцерія та їдальня
- У Дергачах на Харківщині впала та не розірвалася ФАБ-500 (фото)
- У будинках на Північній Салтівці тимчасово відключать газ
- У червні Центральний парк зустрічає гостей розкішними трояндами (фото)
- Вночі у Харкові лунали вибухи: що відомо

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





