На Харківщині відновили 92 об’єкти медзакладів, пошкоджені окупантами

10.07.2024 10:29   -
На Харківщині відновили 92 медзаклади, пошкоджені обстрілами

З початку повномасштабної війни в Україні вдалося повністю відновити 522 обʼєкти медзакладів та ще 361 відновлено частково. Про це повідомляє Інфосіті.

На Харківщині повністю відновлено 92 об’єктів медзакладів, ще 115 – відновлені частково. Найбільше відновлено обʼєктів у Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях. Насамперед йдеться про медзаклади на звільнених територіях від окупації, а також ті, які зазнали невеликих ушкоджень: вибиття вікон, знищення покрівлі, пошкодження фасаду тощо.

Ворожі снаряди та ракети зруйнували вщент 214 обʼєктів медзакладів, які відновленню не підлягають. Ще 1630 обʼєктів медзакладів пошкодили.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Зокрема, на Харківщині було пошкоджено 341 об’єктів медзакладів та ще 25 — зруйновані повністю та відновленню не підлягають.

Найбільше зруйнованих обʼєктів медзакладів у Харківській, Донецькій, Миколаївській, Київській, Чернігівській, Дніпропетровській, Херсонській та Запорізькій областях. Зазначається, що отримати повну інформацію щодо ступеня руйнування лікарень на тимчасово окупованих територіях неможливо.

ОСТАННІ НОВИНИ