На Харківщині вшанували пам’ять жертв Голодомору

25 листопада відбулася церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Про це повідомляє Інфосіті.
Мер зазначив, що Харківщина була одним із найбільш постраждалих від голоду регіонів в Україні.
Я пам’ятаю, як ми створювали цей меморіал, як висаджували калину біля нього, бо для нас це завжди було важливим. А сьогодні має взагалі особливе значення, коли росія воює проти нашої країни, нашого народу і знову намагається знищити українську націю. Тоді, 90 років тому, вони морили людей голодом, зараз – вбивають зброєю, – зазначив Ігор Терехов.
День пам’яті жертв голодоморів в Україні відзначається в останню суботу листопада.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
- Поліцейські Харківщини оперативно розшукали зниклого неповнолітнього
- На Харківщині у ДТП постраждала людина
- Обстріли Харківщини – ХОВА 28.06.2026
- На Харківські рятувальники за добу здійснили 54 оперативні виїзди – ДСНС 28.06.2026
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





