На Харківщині за добу знищили понад тисячу вибухонебезпечних предметів

11.07.2024 15:10   -
На Харківщині за добу знищили понад тисячу вибухонебезпечних предметів

З 3 по 10 липня включно піротехнічні підрозділи в Харківській області розмінували понад 95 гектарів територій, виявили та знешкодили понад 1 тисячу вибухонебезпечних предметів. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту Харківської ОВА. Окрім того, протягом тижня зведені піротехнічні підрозділи обстежили майже 57 гектарів сільгоспугідь, близько 0,6 кілометрів ділянок автодоріг, понад 1,2 кілометри газопроводів, 21 кілометр ліній електропередач, перевірили 7 об’єктів, а також розмінували 12 домоволодінь. До електромережі повторно підключили 572 абоненти.

Впродовж 10 липня піротехнічні підрозділи розмінували майже 17 гектарів територій, понад 8 гектарів сільськогосподарських угідь, а також понад 4,3 кілометри ліній електропередач. Виявлено та знешкоджено 147 вибухонебезпечних предметів.

Нагадуємо, про виявлені підозрілі предмети чи засоби ураження необхідно невідкладно повідомити правоохоронців та аварійні служби за номерами телефонів: 101, 102. Обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.