На Харківщині завершують ремонт амбулаторії, яку пошкодили окупанти (фото)

31.10.2023 17:21   -
На Харківщині завершують ремонт пошкодженої амбулаторії

У селі Малі Феськи Золочівської громади відновлюють амбулаторію за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету. Про це повідомляє Інфосіті.

Як повідомив заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам, загальна кошторисна вартість об’єкта становить 13 мільйонів гривень. Наразі будівельники виконали вже 80% робіт.

Амбулаторія обслуговує 7 населених пунктів – це приблизно 3500 людей. На постійній основі в амбулаторії працюють два лікарі, три медичні сестри, а також водій. Мобільна бригада може виїздити на виклики в інші населені пункти Харківщини.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Влучання біля амбулаторії були в травні 2022 року, вночі, тож ані пацієнти, ані персонал не постраждали. Суттєвих пошкоджень зазнала покрівля, вікна, фасад, деяка медична апаратура.

«Тут проводилися роботи з липня цього року. Повністю відновлюється зовнішня частина будівлі, також завершуються внутрішні роботи. Менше ніж за місяць, в амбулаторії мають закінчити капітальний ремонт», – сказав начальник Богодухівської РВА Анатолій Рисцов.

На об’єкті вже замінили каналізацію, вентиляцію та водопровід, вікна і двері. Фахівці зробили нову покрівлю, фасад та підлогу. Пізніше планується виконати благоустрій.

ОСТАННІ НОВИНИ