На Паралімпійських іграх 2024 у Парижі харків’яни здобули сім медалей

09.09.2024 12:38   -
На Паралімпійських іграх 2024 харків’яни здобули сім медалей

Україна посіла 7-ме місце в підсумковому медальному заліку, здобувши загалом 82 медалі: 22 золоті, 28 срібних та 32 бронзові. Сім медалей в скарбничку збірної поклали харківські паралімпійці, повiдомляє Iнфосiтi.

Нагадаємо, рахунок харківським медалям на Паралімпіаді, яка триває у Парижі, відкрили плавці. Михайло Сербін став паралімпійським чемпіоном на дистанції 100 м брасом у класі S11. Золоту медаль він виборов зі світовим рекордом 1:05.84. В свою чергу, дебютант Паралімпійських ігор Данило Семенихін на дистанції 100 м брасом у класі SB5 виборов бронзову медаль.

Плавець Максим Веракса був другим на дистанції 100 метрів вільним стилем у класі S12.

Марина Литовченко стала срібною призеркою у настільному тенісі. Також срібними призерками стали Євгенія Бреус і Олена Федота-Ісаєва. Разом з Наталією Морквич із Львівської області та Надією Дьолог із Закарпатської області вони посіли друге місце в фехтуванні на візках у командній жіночій шпазі.

Олена Федота-Ісаєва також посіла третє місце в індивідуальних змаганнях з шаблі в категорії В та в індивідуальних змаганнях на шпазі в категорії В.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Виграла медальний залік збірна Китаю (220 медалей), друге місце посіла Велика Британія (124), а закрили трійку представники США (105).