
Фахівці відновлюють багатоповерхівки на вулицях Наталії Ужвій та Леся Сердюка, пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів. Про це інформує Iнфосiтi.
У багатоповерхівці на вул. Наталії Ужвій фахівці вже відновили всі зруйновані конструкції, замінили пошкоджені вікна та двері, встановили нові ліфти.
Наразі там відновлюють інженерні мережі та проводять капремонт у місцях загального користування.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Крім того, у багатоквартирному житловому будинку на вул. Леся Сердюка спеціалісти відновлюють перекриття. Також за сприятливих погодних умов будівельники почнуть роботи з відновлення фасаду та покрівлі.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У День Конституції України молодь перевірила знання Основного Закону
- На Харківщині зловмисник незаконно користувався чужим транспортом
- 30 років Конституції України: у Харкові вшанували захисників держави
- Радіаційний фон у Харкові 28.06.2026
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України