На сайті МОН запрацював чатбот для допомоги абітурієнтам

19.07.2022 12:25   -
Новини України: Чатбот на сайті МОН для абітурієнтів - Вступ 2022

На сайті МОН майбутні вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти. Про це повідомляють «Харьковские известия».

У співпраці з Урядовим контактним центром запрацював чатбот, що стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року.

У МОН повідомили, що натиснувши на кнопку «Поставити запитання», яка розміщена в правому нижньому куту сайту, вступники можуть розпочати спілкування з консультантами.

Консультації надаються фахівцями оперативно, отримати консультацію через сервіс можна з понеділка по четвер (09:00-17:00), а також у п’ятницю (09:00-16:00).

«Зазначимо, що у разі налаштувань автоматичого перекладу вмісту сторінок з української на будь-яку іншу мову, чат теж відображатиметься обраною мовою. Для переходу на українську необхідно в налаштуваннях браузера вимкнути автоматичний переклад сторінок або змінити відповідні параметри», – додали в МОН.

Раніше ми повідомляли про те, що у Харківській області розпочинається основна сесія національного мультипредметного тесту.