Національному технічному університету «Харківський політехнічний інститут» — 138!

28.09.2023 11:50   -
НТУ "ХПІ" - 138 років: привітання від мера Харкова

З нагоди 138-річчя з дня заснування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» колектив вишу та студентів привітав Харківський міський голова Ігорь Терехов. Про це повідомляє Інфосіті.

«Майже всі виші в Харкові зазнали пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів. На жаль, російські снаряди не оминули й об’єкти Харківського політеху – одного з найкращих технічних закладів вищої освіти України. Однак, незважаючи на ці та інші складнощі воєнного часу, НТУ «ХПІ» продовжує працювати у прифронтовому Харкові.

Так, ви забезпечуєте підготовку висококваліфікованих фахівців, вдосконалюєте систему освіти та вносите гідний вклад у розбудову національної науки. На особливу увагу заслуговують ваші розробки в галузі безпеки, які в перспективі зроблять українські міста більш захищеними.

Я дуже вдячний колективу вишу, його студентам та випускникам за підтримку Харкова! Попереду на нас чекає масштабна робота з відродження міста-героя. Ми відновимо розтрощені будівлі, залікуємо всі рани Харкова та усі разом зробимо його ідеальним містом майбутнього.

З нагоди 138-ї річниці заснування університету я бажаю ХПІ ще більших досягнень та втілення найсміливіших задумів у мирному Харкові!», – ідеться у привітанні.

Довідка. Університет був відкритий у 1885-му році, як практичний технологічний інститут із двома відділеннями — механічним та хімічним. Перший прийом був всього 125 студентів.

Наразі НТУ “ХПІ” – це 10 навчально-наукових інститутів, 103 кафедри, де навчаються понад 15 000 студентів.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.