
Працівники Центрального парку продовжують прикрашати харківську підземку. Новорічними прикрасами вже оздоблено станцію метро “Університет”. Про це повідомляє Інфосіті.
Згодом на станції змонтують святкову ялинку з іграшками. Роботи планують завершити до початку грудня.
Цьогоріч у Харкові продовжать традицію святкування новорічних свят у метро, яку успішно запровадили минулого року. Про це напередодні в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов.
«Торік ми встановили ялинку на станції метро, де проводили концерти для дітей. Тож продовжимо цю традицію. Встановимо ялинку, прикрасимо станції та зробимо все, щоб наші діти відчули свято, незважаючи на воєнний час», – зазначив Ігор Терехов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова