Олег Орищенко залишив посаду директора Харківської опери

24.10.2023 18:16   -
Олег Орищенко залишив посаду директора Харківської опери

Олег Орищенко закінчив свою роботу у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка і вже заступив на нову посаду. Про це повідомляє Інфосіті.

У театрі Орищенко пропрацював майже 10 років, з них 9 — на посаді генерального директора-художнього керівника. За цей час театр вийшов на європейський рівень, дав 32 премʼєри, отримав членство в міжнародній театральній асоціації Opera Europa.

“Нас прийняло європейське мистецьке товариство. Щоб наблизитися до молоді, ми започаткували молодіжний музичний ХАБ та зробили ребрейдинг на СХІД ОПЕРА. В рамках ХАБу запрацювали літній майданчик «Схід Опера – просто неба», loft сцена у кулуарі, Яма, камерна сцена, майданчик на площі. ХНАТОБ став для всієї України мультижанровим центром та форпостом Національної культури на сході України”, – поділився здобутками Орищенко.

З початку повномасштабної агресії рф Оперний театр започаткував проєкти «Схід Опера – місту-Герою – Харкову» із концертами у метро, в зонах ротації для військових і «Схід Опера: долаючи відстань» в рамках гуманітарного туру «Європейський шлях». До кінця року вже заплановано ще кілька турів по містах Словаччини, Австрії, Німеччини та Бельгії.

З 23 жовтня 2023 року за контрактом з Міністерством культури та інформаційної політики України Олег Орищенко заступив на посаду директора Харківського державного музичного ліцея (ХССМШ-і).

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.