Підприємцям Харкова розкажуть, як розвивати експортний бізнес під час війни

20.11.2023 10:15   -
Новини Харків: як розвивати експортний бізнес під час війни

Семінар “Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку” відбудеться в Харкові 22 листопада. Про це повідомляє Інфосіті.

Семінар проводиться в рамках ініціативи щодо надання допомоги підприємствам малого та середнього бізнесу на деокупованих територіях Харківської області у відновленні ділової активності, яка впроваджується ГО “Асоціація приватних роботодавців” за підтримки #Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Дата: 22 листопада 2023

Місце проведення: м. Харків, укриття (адреса буде надіслана усім зареєстрованим)

Щоб отримати адресу проведення події – реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/cKGTJxSxJLX3pGgv7 або пишіть на нашу пошту [email protected] або зателефонуйте +380632326280 Наталія

Долучайтеся до заходу, аби отримати корисну інформацію для відновлення вашого бізнесу!

Довідка. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

ОСТАННІ НОВИНИ