Поліцейські склали на харків’янина протокол за вчинення домашнього насильства

До поліції звернулася 40-річна жінка, яка поскаржилася на дії свого чоловіка, який лається та погрожує їй фізичною розправою. Про це повідомляє Інфосіті.
Конфлікт між жінкою та співмешканцем стався ввечері 8 лютого. Коли правоохоронці приїхали на виклик, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, висловлювався до потерпілої нецензурною лайкою та навіть погрожував їй фізичною розправою.
Поліцейські ХРУП № 3 склали на 32-річного жителя Шевченківського району протокол про адміністративне правопорушення.
З родиною провели профілактичну бесіду. Чоловіка попередили про кримінальну відповідальність у разі систематичного вчинення домашнього насильства.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогодні низка трамваїв і тролейбусів курсуватиме за зміненими маршрутами
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28.06.2026
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





